o nas

 

panorama

 

Kilka słów o historii pływalni …

Pierwszego czerwca 2012 r. minęło 16 lat od chwili uroczystego otwarcia pływalni z udziałem wielu wpływowych i znakomitych gości. Była to duma inwestycyjna naszego miasta. Mieszkańcy sąsiednich miast wyrażali się z podziwem i zazdrością o zdecydowaniu i determinacji naszych władz, które w błyskawicznym tempie zakończyły inwestycję.

Przez kolejne lata z basenu przyszkolnego, jakim był w zamyśle, zbudowaliśmy obiekt wielofunkcyjny, który jest w stanie zaspokoić najwybredniejsze wymagania naszych klientów. Zadbaliśmy o otoczenie obiektu i przy pomocy Pana Wojciecha Sobczaka wykonaliśmy przepiękny zieleniec, który dodaje uroku budynkowi. Wykonaliśmy parking dla naszych klientów.

W następnym roku działalności przybyła nam pierwsza w Łodzi i okolicy sauna parowa, następnie zakupiliśmy solarium, w kolejnych latach powstał fitness club oraz zainstalowaliśmy jacuzzi. Dokonaliśmy tych inwestycji wspólnym wysiłkiem władz gminnych, dotacji wojewódzkich, środkami od sponsorów oraz własnymi finansami.

Mamy swoich wiernych klientów, którzy cenią sobie jakość obsługi, niezmiennie wysoki poziom sanitarny obiektu, dbałość personelu o każdy szczegół wykonywanej pracy. Dlatego, mimo powstawania wokół nas nowych obiektów, wracają do nas.

 

 

Partnerzy